Sid Meier's Civilization VI Poradnik PDF Pobierz

Sid Meier’s Civilization VI Poradnik PDF Pobierz

Sid Meier’s Civilization VI Poradnik PDF Pobierz

Sid Meier's Civilization VI Poradnik PDF Pobierz

Poradnik  do Civilization VI Poradnik PDF Pobierz wyjaśni podstawowe zagadnienia takie jak interfejs, mechanika rozgrywki, wymagania sprzętowe i sterowanie. Poza tym znajdziecie tutaj również rozdział z poradami, w którym zostały zebrane wszystkie kluczowe porady do każdego elementu rozgrywki. Ważną częścią materiału będzie szczegółowe omówienie każdej z dostępnych w grze nacji z naciskiem na ich unikalne cechy, atuty i odpowiedni dla nich styl rozgrywki. Integralną częścią poradnika są ilustracje, które pozwolą lepiej nawigować po jego treści, a także uwypuklą najistotniejsze elementy gry.
W pozostałych rozdziałach znajdziesz szczegółowy opis i porady dotyczące mechanizmów kluczowych dla rozgrywki, takich jak: badania naukowe i ideologiczne, zarządzanie oraz ekonomia. W materiale nie zabraknie również miejsca na opis dostępnych w grze jednostek, surowców, budynków i ich ulepszeń.

Sid Meier’s Civilization VI Poradnik do Gry Pobierz

poradnik do gry

Legenda do poradnika PDF:

Poradnik do gry Civilization VI zawiera:

  1. rozdział z poradami ogólnymi;
  2. szczegółowe omówienie interfejsu gry;
  3. obszerny komentarz dotyczący grywalnych nacji;
  4. wyjaśnienie podstawowych mechanik zarządzania miastami;
  5. przydatne porady związane z technologiami i ustrojami politycznymi;
  6. porady dotyczące dyplomacji i działań międzynarodowych;
  7. szczegółowe omówienie jednostek i budynków;
  8. opis wymagań sprzętowych i sterowania w grze;
  9. porady i uwagi dotyczące religii;
  10. istotne informacje dotyczące zdobywania Wielkich Ludzi i związanych z tym korzyści.

Sid Meier’s Civilization VI Poradnik Download Opis Gry

Civilization VI Poradnik PDF Pobierz jest klasyczną strategią turową, należąca do segmentu gier 4X. Tytuł został stworzony z myślą zarówno o weteranach gatunku, jak i kompletnie początkujących graczach, którym w poznaniu tajników zabawy pomaga rozbudowany samouczek. W trakcie rozgrywki wybieramy jedną z historycznych cywilizacji, a następnie, kształtując politykę i kierunek rozwoju państwa na przestrzeni kilku tysięcy lat, prowadzimy je do zwycięstwa, możliwego do osiągnięcia w pięciu różnych wariantach. Pierwszą kluczową nowinką wprowadzoną przez Civilization VI Poradnik PDF Pobierz jest sposób, w jaki rozwijamy miasta. Podobnie jak w Endless Legend, zajmują one teraz więcej niż jedno pole na mapie, a gracze mogą wybierać miejsca, w których powstawać będą kolejne dystrykty metropolii, stawiane wraz ze wzrostem liczby jej ludności. Dzielnice podzielone zostały na wiele kategorii – m.in. przemysłowe, naukowe, handlowe czy wojskowe. W zależności od miejsc, w których powstaną, dostarczać będą nam dodatkowe bonusy, a w przypadku miast przeciwnika – informować o roli, jaką pełnią w jego imperium. Tak więc premię do produkcji otrzymamy, np. zbudowawszy dystrykt przemysłowy na złożach minerałów. Z kolei dodatkowe pieniądze dostarczać będzie nam dzielnica handlowa usadowiona nad rzeką. Specyficzną rolę pełnią obozy militarne, które – podobnie jak otoczone murami miasta – posiadają jeden atak w turze (podobnie jak w poprzedniej części, miasta mogą samodzielnie niszczyć jednostki przeciwników). Zmianom uległ również system rozwoju naukowego. Twórcy nie porzucili klasycznego drzewka technologicznego, ale postanowili nieco uatrakcyjnić ten element zabawy. Prawie do każdego wynalazku przypisany jest miniquest, który po wypełnieniu zapewni nam 50% premii do badań nad daną technologią. W praktyce system ten dopasowuje się do naszego stylu gry. Założywszy pierwsze miasto nad morzem, otrzymamy możliwość szybszego rozwoju marynarki. Z drugiej strony, cywilizacja rozwijająca się w centrum kontynentu będzie wolnej opracowywała technologie morskie, ale może skuteczniej wyspecjalizować się w rolnictwie lub wydobyciu cennych kruszców Civilization VI Poradnik PDF Pobierz.

Dodaj komentarz