Gears of War 4 Poradnik do Gry Pobierz

Gears of War 4 Poradnik do Gry Pobierz

Gears of War 4 Poradnik do Gry Pobierz

Gears of War 4 Poradnik do Gry Pobierz

Poradnik do gry Gears of War 4 Poradnik jest zbiorem wszystkich najważniejszych informacji na temat pozycji. W szczególności skupiono się na opisie przejścia ze wskazaniem istotnych elementów ułatwiających rozgrywkę. W opisie uwzględnione zostały dostępne przedmioty kolekcjonerskie. Nie zabrakło także porad ogólnych do rozgrywki a także opisu sterowania i wymagań sprzętowych. Uwzględniono także informacje i wskazówki dotyczące trybów dla wielu graczy.

Gears of War 4 Poradnik to kontynuacja klasycznej gry akcji znanej z konsol Xbox 360, która doczekała się kontynuacji na konsole wersji One oraz PC. Cała akcja odbywa się w odległej przyszłości w świecie konfliktu ludzi i potworów (Loctus). Dynamiczna drużynowa strzelanka pozwala na rozgrywki w trybie jednoosobowy, lecz nastawiona jest na tryby kooperacji i walki między graczami oraz sztuczną inteligencją.

Gears of War 4 Poradnik do Gry Pobierz

poradnik do gry

Legenda do poradnika PDF:

Poradnik do Gears of War 4 zawiera:

  • Opis przejścia kampanii;
  • Lokalizacja przedmiotów kolekcjonerskich;
  • Porady ogólne dla nowych graczy;
  • Opis trybów rozgrywki sieciowej;
  • Wymagania sprzętowe i opis sterowania.

Gears of War 4 Poradnik Download Opis Gry

W 2006 roku na konsoli Xbox 360 ukazała się strzelanka TPP Gears of War, która zapoczątkowała jeden z najsłynniejszych cyklów gier akcji. Za pierwsze trzy części odpowiadała firma Epic Games, która sprzedała w 2014 roku prawa do marki koncernowi Microsoft. Ten utworzył nowe studio nazwane Black Tusk. W późniejszym czasie przemianowano je na The Coalition, a na jego szefa wybrano Roda Fergussona, jednego z „ojców” serii Gears of War. Nowa ekipa wyprodukowała Gears of War: Ultimate Edition, a w międzyczasie pracowała już nad Gears of War 4 Poradnik na komputery osobiste (Windows 10).
Produkcja ukazała się nie tylko na PC-tach, ale także na konsoli Xbox One. Wydanie na „blaszaki” posiada pewne usprawnienia związane z oprawą graficzną. Wersja ta na odpowiednio mocnym sprzęcie obsługuje rozdzielczości do 4K, nie posiada blokady animacji do 30 klatek w kampanii fabularnej, a dodatkowo umożliwia zabawę na podzielonym ekranie w trybie co-op. Co ciekawe, dzięki obecności w programie Xbox Play Anywhere (kupując wersję cyfrową Gears of War 4 Poradnik otrzymuje się dwie edycje – na PC i XOne), produkcja pozwala na wspólną zabawę komputerowców i konsolowców w trybach współpracy, Hordzie, potyczkach przeciwko sztucznej inteligencji oraz w prywatnych meczach LAN.

 

Jedna myśl na temat “Gears of War 4 Poradnik do Gry Pobierz

Dodaj komentarz