Hellraid Poradnik

Hellraid Poradnik do Gry PDF Pobierz

Hellraid Poradnik do Gry PDF Pobierz

Hellraid Poradnik

Poradnik do gry Hellraid zawierać będzie szczegółowy opis przejścia wątku dla pojedynczego gracza, misji pobocznych, jak i wieloosobowego trybu kooperacyjnego. Poradnik do gry Hellraid zawiera także informacje dotyczące uzbrojenia i umiejętności dostępnych dla postaci sterowanej przez gracza, dostępne tryby rozgrywki, czy opis występujących w grze przeciwników i bossów, wraz z ich słabymi i mocnymi stronami. Dodatkowo, Poradnik do gry Hellraid zawierać będzie szereg przydatnych podczas rozgrywki wskazówek, opis występujących w grze sekretów, a także spis osiągnięć, wraz z instrukcją dotyczącą ich zdobycia. Hellraid to pierwszoosobowa gra akcji, pochodząca z wrocławskiego studia Techland, znanego przede wszystkim z serii Dead Island czy Call of Juarez.

Hellraid Poradnik do Gry Pobierz

poradnik do gry

Legenda do poradnika PDF:

Poradnik do Hellraid zawiera:

  • Szczegółowy opis przejścia trybu dla pojedynczego gracza, misji pobocznych, jak i wieloosobowego trybu kooperacyjnego;
  • Opis wyposażenia i umiejętności dostępnych dla gracza;
  • Porady przydatne podczas rozgrywki;
  • Informacje dotyczące przeciwników i bossów występujących w grze;
  • Sekrety, znajdźki i inne przedmioty ukryte w grze;
  • Spis osiągnięć / trofeów, wraz z instrukcją dotyczącą ich zdobycia.

Hellraid Poradnik Download Opis Gry

Produkcja przenosi gracza do mrocznego świata fantasy, a jego celem jest eksterminacja hord najprzeróżniejszych maszkar z piekła rodem. Gra pozwala na samotną rozgrywkę, jednak kładzie nacisk na współpracę czterech graczy w kooperacyjnym trybie. Hellraid posiada rozbudowany system walki, łączący eksterminację wrogów za pomocą magii i miecza. Oprócz samej akcji, do gry wpleciony został system RPG, który pozwala, wraz z postępami, awansować postać sterowaną przez gracza na wyższe poziomy, otwierając różnorodne drogi rozwoju i nowe sposoby eksterminacji.

 

Dodaj komentarz