Mafia III Poradnik do Gry Pobierz

Mafia III Poradnik do Gry Pobierz

Mafia III Poradnik do Gry Pobierz

Mafia III Poradnik do Gry Pobierz

Oficjalny poradnik do gry Mafia III zawiera informacje pomocne w jej ukończeniu i w odnalezieniu jej wszystkich sekretów. Na początkowych stronach poradnika znalazły się przede wszystkim podpowiedzi odnośnie odblokowywania dostępnych osiągnięć. Oprócz tego dodane zostały ogólne porady dotyczące między innymi walki, skradania się, unikania i uciekania policji, zdobywania gotówki czy zarządzania posiadanymi biznesami.
Główną część poradnika stanowi szczegółowy opis przejścia gry. W poradniku znalazły się omówienia wszystkich misji fabularnych, jak również pobocznych zadań otrzymywanych od zrekrutowanych Mafia III Poradnik współpracowników głównego bohatera. W opisach poszczególnych misji można odnaleźć informacje na temat najlepszych sposobów ich zaliczania oraz ewentualnych nagród przewidzianych za ich ukończenie.
Dużą część w niniejszym poradniku zajmuje również rozdział o sekretach, na które składają się magazyny Playboy, obrazy Vargas, albumy muzyczne, magazyny Hot Rod oraz plakaty Propaganda i Repent. We wspomnianym rozdziale znajdują się wysokiej jakości mapy Nowego Bordeaux, na których zaznaczone zostały lokalizacje „znajdziek”. Oprócz tego trudniejsze do odnalezienia sekrety mają w poradniku swoje odrębne opisy pomocne w ich zlokalizowaniu.

Mafia III Poradnik do Gry Pobierz

poradnik do gry

Legenda do poradnika PDF:

Kolorem niebieskim oznaczono wszystkie przedmioty.
Kolorem czerwonym oznaczono odniesienia do wszelkiego rodzaju zadań.
Kolorem pomarańczowym oznaczono nazwy lokacji.
Kolorem zielonym oznaczono wszystkie postacie niezależne.

Mafia III Poradnik Download Opis Gry

Mafia III Poradnik do Gry Pobierz na PC Windows to kolejna odsłona uznanej serii trzecioosobowych gier akcji, stworzona przez studio Hangar 13, składające się z byłych pracowników 2K Czech. Pierwsza część cyklu, zatytułowana Mafia: The City of Lost Heaven, ukazała się w 2002 roku na konsolach PlayStation 2, Xbox oraz komputerach osobistych. Tytuł został ciepło przyjęty przez środowisko graczy, jednak na jego kontynuację musieliśmy poczekać aż do 2010 roku, kiedy to światło dzienne ujrzała Mafia II przeznaczona na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC-ty. Produkcja okazała się dobrą, aczkolwiek kontrowersyjną pozycją, która wywołała mieszane opinie wśród fanów. Nie przeszkodziło to jednak firmie 2K Games w wyłożeniu pieniędzy na produkcję trójki. O niej po raz pierwszy usłyszeliśmy w sierpniu 2012 roku, kiedy to źródła czeskiego Eurogamera poinformowały o rozpoczęciu prac nad grą Mafia III Poradnik do Gry Pobierz. Na oficjalną zapowiedź przyszło nam jednak poczekać do lipca 2015 roku.
Produkcja w wersji na komputery PC, tak jak i wiele innych multiplatformowych projektów, nie różni się diametralnie od konsolowych wydań. Wszystko sprowadza się do lepszej jakości grafiki, o ile oczywiście sprzęt użytkownika spełnia wymagania produkcji. W kwestii rozgrywki i zawartości mamy do czynienia z taką samą grą na wszystkich platformach sprzętowych Mafia III Poradnik do Gry Pobierz
.

 

Dodaj komentarz