Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Download

Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Download

Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Download

Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Download

Poradnik do gry Polska Farma 2017 to kompletny przewodnik po świecie wirtualnej farmy stworzonej przez studio Silden we współpracy z PlayWay. W solucji znajdziesz szereg porad odnoszących się do praktycznie każdego aspektu funkcjonowania komputerowego gospodarstwa rolnego. Zajmujemy się tutaj poszczególnymi uprawami oraz maszynami przeznaczonymi do ich obróbki. W poradniku umieszczono także szereg porad dotyczących aspektu ekonomicznego funkcjonowania farmy, jak również trików ułatwiających pracę na wirtualnej farmie. Nie Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Download brak tutaj także dokładnych opisów poszczególnych czynności oraz budynków, które możemy postawić w trakcie rozgrywki. Stosowny fragment solucji został również poświęcony hodowli zwierząt.

Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Pobierz

poradnik do gry

Legenda do poradnika PDF:

Poradnik do gry Polska Farma 2017 zawiera:

  • rozdział poświęcony podstawom rozgrywki;
  • opis maszyn;
  • porady na start w każdej z map;
  • porady dotyczące pracy na roli oraz uprawy;
  • opis hodowli zwierząt i prowadzenia szklarń;
  • szereg praktycznych porad dotyczących rozgrywki.

Polska Farma 2017 Poradnik Download Opis Gry

W grze Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Download wcielamy się w rolnika, którego zadaniem jest pielęgnowanie i rozwijanie swojego gospodarstwa. Oznacza to, że podobnie jak w innych produkcjach tego typu, do naszych zadań należy przede wszystkim uprawianie roślin i wykorzystywanie w tym celu szeregu rozmaitych maszyn, od takich producentów jak Kuhn, Grimme, Krampe, Pöttinger, Rauch, Landini, McCormick, Valpanada, Vogel&Noot, Kröger, Suer, Ponsse, HB-Brantner, FSI, Kuxmann, Sipma oraz Weremczuk. Łącznie deweloperzy przygotowali ponad 170 urządzeń, przeznaczonych do różnych zadań w danej porze roku. Rozgrywkę toczymy z kolei na czterech zróżnicowanych mapach, charakteryzujących się różnorodnym krajobrazem oraz zmiennymi warunkami startowymi.
O pole dbamy także przy pomocy trzech środków ochrony roślin, przy czym musimy regulować ich kwasowość poprzez wapnowanie. Poza tym należy również zajmować się uprawami w szklarniach. W tym przypadku zadanie ułatwia jednak komputer pokładowy, pozwalający na ustalenie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. Naturalnie w Polska Farma 2017 Poradnik do Gry Download nie brakuje też możliwości hodowania zwierząt. Studio PlayWay zatroszczyło się również o wsparcie dla modyfikacji oraz tryb multiplayer, pozwalający na wspólne prowadzenie gospodarstwa.

 

Dodaj komentarz