Silence Poradnik

Silence Poradnik do Gry PDF Pobierz

Silence Poradnik do Gry PDF Pobierz

Silence Poradnik

Silence Poradnik do Gry zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w tę uroczą baśniową przygodówkę, której akcja toczy się w krainie snu. To dokładna ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez kolejne perypetie nastoletniego Noah i jego małej siostrzyczki Renie. Masz niepowtarzalną szansę pomóc owym przesympatycznym bohaterom powrócić do ich prawdziwego życia.Dla ułatwienia poruszania się po poradniku do gry Silence każdy rozdział został podzielony na podrozdziały opisujące kolejne zadania do wykonania. Dodatkowo w Silence Poradniku do Gry łamigłówki logiczne opatrzono nagłówkami pozwalającymi na ich szybkie zlokalizowanie w tekście. Wszystkie potrzebne przedmioty, które należy pozyskać, zostały wyróżnione kolorem czerwonym, obiekty, z którymi trzeba wejść w interakcję, kolorem niebieskim, osiągnięcia kolorem pomarańczowym, a istotne kwestie pogrubieniem.

Silence Poradnik do Gry Pobierz

poradnik do gry

Legenda do poradnika PDF:

Poradnik do Silence zawiera:

  • dokładny opis wszystkich czynności, jakie trzeba wykonać, by kontynuować zabawę i dotrzeć do finału;
  • objaśnienie wszystkich zagadek logicznych wraz z odpowiednimi obrazkami;
  • wyszczególnienie wszystkich okoliczności zdobywania osiągnięć (dodatkowo ich komplet umieszczono w ostatnim rozdziale).

Silence Poradnik Download Opis Gry

Noah i Renie, uciekając przed bombardowaniem, kryją się w bunkrze, skąd w nie do końca wyjaśniony sposób przenoszą się do przedziwnego świata, który chłopak przemierzał niegdyś jako smutny klaun Sadwick wraz ze swym gąsienicowatym towarzyszem Spotem.

 

Dodaj komentarz